Перевірка статусу ремонту:
Серійний номер: Перевірити!
Введіть серійний номер пристрою та натисніть 'Перевірити'
Адреса:
  • м. Київ, "Нова Пошта" відділення №6, отримувач: ФОП Павлов В. Ю., (ЄДРПОУ 3047817939), тел. +380999204565 (тільки для оформлення відправлення). Примітка в ТТН до відправлення: "Сервіс" Згідно Статті 8. п 5. ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про захист прав споживачів транспортні послуги оплачує клієнт. У разі несплати посилка повернеться відправнику (клієнту).
Сервісний центр:
  • +38 (097) 431-12-42

Час роботи офісу:
  • Понеділок-Пятниця з 9:00 до 18:00
Адреса:

Відмова від відповідальності

Виробник цифрових тюнерів T2 торговельна марка World Vision™ несе відповідальність лише за працездатність технології прийому та відтворення стандарту DVB-T/Т2/C при умові правильного налаштування антен та справної роботи кабельної мережі.

Всі додаткові компоненти програмного забезпечення та функції, такі як медіаплеєр, YouTube, IPTV, RSS, багатоканальний звук та інші, є сторонніми розробками, тому за якість та стабільність їхньої роботи торговельна марка World Vision™ відповідальність не несе.

Електронна гарантія

Компанії World Vision та Galaxy Innovations застосовують електронну гарантію. При продажу серійний номер пристрою реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо загублені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію та талон виробника.

Умови гарантійного обслуговування

Доставка пристрою у сервісний центр World Vision™ за умов гарантійного обслуговування здійснюється за рахунок відправника в обидві сторони. Доставка пристрою у сервісний центр World Vision™ за умов поза-гарантійного обслуговування здійснюється за рахунок відправника в обидві сторони. Про відправлення пристрою до сервісного центру просимо повідомляти письмово на електронну адресу, чи за телефонами сервісного центру, які вказані на сайті. Обовязково необхідно вказувати серійний номер пристрою, контактні дані відправника, та дату відправлення.

Рішення щодо ступеня та доцільності ремонту приймає сервісний центр.