Доброго дня з лінійки цифрових телеприставок DVB-T2, не всі мають підтримку аудіо кодека AC3, а тільки моделі: World Vision T55D, World Vision T57D, World Vision T59D, World Vision Gold, World Vision Premium, для інших телеприставок звук буде присутній якщо аудіо озвучка СТЕРЕО або МОНО. Так само можливий варіант перекодування аудіо з допомогою ПК.

Ні, не зможете. Супутникове телемовлення здійснюється в стандарті DVB-S, а ефірне - в DVB-T2. Для прийому ЕТБ в будь-якому випадку потрібно наша приставка.

Добрий день, ви можете купити одну з наших приставок і підключити її до першого телевізору HDMI кабелем, а до другого RCA (тюльпани), в цьому випадку у Вас буде показувати один однаковий канал на обидва телевізора. Для незалежного перегляду на двох телевізорах Вам необхідно придбати дві приставки, одна приставка - один телевізор.

У вас в налаштуваннях телеприставки в розділі "Установка" помилково при інсталяції активована функція живлення на антену, вам потрібно пункт "Живлення антени 5в" встановити в стан "Вимк", після цього інформаційне повідомлення зникне. Всі наші телеприставки оснащені цією функцією, даний параметр використовується тільки при інсталяції з активними антенами, в корпусі яких розташований підсилювач сигналу, для якого і потрібно подача додаткове живлення.

При підключенні телеприставки з'єднувальним AV шнуром до гнізда телевізора, ви повинні подивитися маркування роз'єму на корпусі телевізора, це може бути AV1 або AV2, відповідно щоб активувати дане з'єднання потрібно на пульті дистанційного керування телевізора натиснути кнопку AV (дивись керівництво до телевізора) і вибрати відповідний вхід до якого підключена телеприставка.

Підійде будь-яка антена працює в дециметровому діапазоні c 21 по 69 частотний канал.

Така телеприставка є, це модель World Vision Premium, телеприставка підключається через високочастотний роз'єм телевізора, сигнал подається через RF модулятор працює в дециметровому діапазоні c 21 по 69 частотний канал.

Ми рекомендуємо в цій ситуації використовувати телеприставки World Vision T70, World Vision T61М та World Vision Premium, в даному обладнанні збільшений шрифт графічного меню, або є можливість збільшення шрифту програмним способом за допомогою активації пультом дистанційного керування.
задати питання