Сертифікати

Про компанію

Українська TM World Vision (свідоцтво про реєстрацію ТМ №213215) вже 20 років займається дослідженнями, інноваціями, дизайном та міжнародним розповсюдженням компонентів та обладнання для цифрового телебачення. Найбільшими ринками збуту являються такі країни як Іспанія, Марокко, Україна, Бразилія. Ми опираємось на технологічні потреби наших клієнтів, надаючи своєчасні та ефективні рішення з кращою підтримкою та обслуговуванням, що дозволяє професіоналам по всьому світу отримати конкурентні послуги в повсякденній діяльності та бізнесі. 

Сучасне цифрове ефірне телебачення - це світ величезних можливостей! Завдяки розвитку технологій кодування даних відбулось істотне поліпшення якості передачі відео та звукових сигналів. Передача сигналу не піддається впливу зовнішніх факторів, а тому доставка даних забезпечується з найменшими втратами. З'явилась можливість транслювати ТБ канали не тільки в кращій якості, але і в більшій кількості. Розширені функціональні можливості цифрового телебачення відтепер дозволяють підтримувати зворотний зв'язок з глядачем у вигляді соціальних опитувань, голосувань і різних інтерактивних програм.

Передовою технологією ефірного цифрового телебачення являється стандарт DVB-T2. Дана технологія з’явилась ще в середині 90-х років минулого сторіччя і з тих пір активно застосовується в усьому світі. В Україні стандарт був впроваджений в 2011 р, і станом на 2016 рік вже налічуються 32 канали що транслюються у високій якості DVB-T2.

World Vision™ - це перевірене часом надійне та якісне обладнання для цифрового телебачення за доступну ціну. Торгова марка була створена ще 10 років тому і за цей час пройшла шлях постійного вдосконалення та покращень щоб відповідати всім тенденціям та інноваціям світу цифрового телебачення.