Огляд новинки - World Vision T62D!

Огляд новинки - World Vision T62D!

ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО

Телеприставка T62D отримала лаконічний чорний дизайн. У моделях T62D корпус доповнений функціональними кнопками управління, 2-ма  портами USB, а також цифровим дисплеєм. Крім підтримки стандарту DVB-T/T2 також є можливість прийому каналів в стандарті DVB-C.

На передній та задній частинах корпусу знаходиться 2 роз'єма USB. Щоб використовувати одночасно накопичувач пам'яті і бездротовий USB адаптер на чіпі Mediatek7601 та RT5370, або USB-хаб.

На тильній стороні пристрою розташовуються роз'єми для підключення телеприставки до телевізора:

 • ANT IN - для підключення кабелю від ефірної антени
 • LOOP OUT - вихід для підключення іншої телеприставки або ТВ
 • HDMI - роз'єм для підключення до ТБ і виведення максимально високої якості зображення
 • RCA 3.5 мм - композитний аудіо-відео вихід для підключення до ТВ кабелем з комплекту
 • USB 2.0 - роз'єм для підключення накопичувачів або WI-FI адаптерів
 • DC IN - роз'єм для підключення блоку живлення 5V

T62D - дана модель є преміальної з усього ряду і виділяється наявністю підтримки аудіо кодеку AC3 / Dolby Digital, інтернет сервісів Youtube, Gmail, RSS, Megogo, Погода, цифрового світлодіодного дисплею на лицьовій панелі, для відображення номера каналу і поточного часу, а також функціональних кнопок управління основними функціями: гучність, перемикання каналів і вхід в меню.

Розглянемо інформацію яка відображається на упаковці.

На фронтальній стороні можна знайти зображення телеприставки, ​​назву моделі та девіз торгової марки - "We make the future". В лівій частині відображаються графічні іконки, що інформують про наявність:

 • PVR - запис цифрових програм, як поточних так і за таймером заданому інформаційним телегідом.
 • EPG - електронний телегід на тиждень, інформація про назву телепрограми, час і докладний опис.
 • DIGITAL - наявність інтерфейсу високої чіткості HDMI.
 • TIMESHIFT - зсув у часі під час перегляду телепередачі.
 • USB 2.0 - інтерфейс для підключення накопичувачів пам'яті та інших периферійних пристроїв.
 • FULL HD 1080 - підтримка відео до 1920 × 1080 пікселів.

 

Відкриємо коробку і розглянемо обладнання що входить в комплект:

 • пульт ДУ
 • кабель для підключення 3,5 мм RCA - 3 RCA
 • батарейки ААА - 2 шт
 • блок живлення на 5 V/2A
 • інструкція
 • гарантійна картка

Пульт дистанційного керування достатньо великого розмір, зручно розміщується в руці і має величезну кількість функціональних кнопок. На нижньому боці пульта є збільшення під відсік для батарейок, в який впирається вказівний палець при управлінні, що додає зручності. Джерелом живлення пульта дистанційного керування служать дві батарейки типорозміру ААА (батарейки присутні в комплектації з приставкою).

ДАВАЙТЕ УВІМКНЕМО ПРИСТАВКУ

Після включення телеприставки в мережу, нас вітає нова версія стартового логотипу. Зміна заставки не передбачається, завжди при вмиканні буде відображатися назва торгової марки World Vision.

При першому запуску завантажується меню попередніх налаштувань, в якому користувачеві надається можливість швидкого налаштування і переходу до автоматичного пошуку цифрових каналів.

Основний і пріоритетний плюс даної моделі це швидкість перемикання каналів, як всередині мультиплексу, так і між мультиплексами. 

Інфопанель каналу стандартно відображає поточну дату, годинник, інформацію про поточну та наступну телепередачу, дані по прийнятому відео потоку, інформаційні значки про наявність телетексту, субтитрів і електронного телегіду.

У більш пізніх прошивках була додана дуже корисна функція - графічний таймлайн, яка дозволяє по прогресу заповнення зеленої смуги визначити, як довго вже йде телепередача, і скільки часу ще залишилося.

Серед інших приємних фішок, у функціональних можливостях приставок серії T62D слід відзначити:


Встановлені додатки

Встановлений додаток YouTube,

що дозволяє переглядати через інтернет величезну кількість фільмів, мультфільмів, музичних кліпів, концертів та відеоблогів. В додатку ви можете шукати як на англійській мові, так і на український.

Функція PVR - для запису програм навіть у вашу відсутність. Тепер  можна не боятись, що пропустиш початок матчу сидячи в пробці, чи цікаву передачу що йде о третій  годині ночі.

TimeShift з використанням USB-накопичувача.

Можливість оновлення програмного забезпечення, щоб завжди мати актуальний стан системи і програм.


ВИСНОВОК

World Vision T62D - сучасна цифрова телеприставка з усіма необхідними функціями та приємними бонусами. Як було сказано вище, рівних по швидкості роботи з перемиканням у даної платформи немає. Зображення якісне і задовольнить будь-якого користувача цифрового телебачення. Мультимедійні можливості виходять на суттєво новий рівень завдяки роботі з медіа через інтернет та доступу до Youtube, Gmail, RSS, Megogo, Погода. Моделі майбутньої (T62D та T62M) серії дещо відрізняються характеристиками, а отже і ціною, тому охоплюють різний ціновий діапазон, і тому підійдуть і тим хто шукає максимум можливостей, і тим хто хоче зекономити.