Приставка World Vision для цифрового ефірного телебачення (декодер, тюнер, цифровий ресивер) являє собою ефірний ресивер для прийому цифрового сигналу та передачі його на Ваш телевізор. Завдяки використанню цифрового ефірного ресивера T2 перегляд цифрових каналів стає доступним навіть якщо у вас старий аналоговий телевізор. При цьому підключення та налаштування цифрового ефірного ресивера не вимагає ніяких спеціальних знань і навичок, що робить їх простими і зручними для будь-якої категорії користувачів.

Якісне та безкоштовне телебачення! 

Ефірний цифровий ресивер надає можливість зануритися в захоплюючий світ цифрового телебачення без щомісячної абонентської плати і має ряд переваг:

  • зображення без шумів і перешкод
  • широкий вибір відкритих і захищених системою Irdeto CCA телевізійних і радіопрограм
  • відео високої роздільної здатності, цифровий звук і нові послуги цифрового ТБ

Сучасні технології, що доступні кожному

Компанія World Vision пропонує широкий спектр якісних ресиверів DVB-T2, кожен з яких здатен забезпечити всіма перевагами цифрового мовлення і передбачає ряд додаткових можливостей. Окрім старого телетексту йде передача різної додаткової інформації: поточна програма, наступна програма, назви каналів, поточний час, субтитри різною мовою (якщо вони є) та інше. У свою чергу, самі тюнери здатні приймати нову версію програмного забезпечення (прошивку, firmware) централізовано, прямо з ефіру. Більш того, деякі моделі, як наприклад World Vision Premium, здатні з'єднуватись з інтернетом, переглядати новини, погоду, відтворювати You Tube відео, іншими словами, перетворити ваш звичайний телевізор на гіпермультимедійний центр для задоволення всієї сім'ї за доступну ціну. Переконайтесь!