10 років в Україні! І це лише початок!

10 років в Україні! І це лише початок!

  10 років тому в Україні розпочала свою діяльність компанія «Голден Інтерстар Україна», яка з перших днів зарекомендувала себе на ринку, як якісний виробник і надійний партнер.

  За минулі 10 років змінилося багато чого, так наприклад, в грудні 2009 року компанія вирішила розширити свої горизонти, і крім супутникового обладнання, також почати виробництво ефірного. Таким чином в січні 2010 року на ринок виходять відразу два бренди: «WORLD VISION» (цифрове ефірне обладнання) і «Galаxy innovations» (цифрове супутникове обладнання). Від такого поділу якість продукції нітрохи не страждає, так, як робота ведеться паралельно відразу в двох напрямках, але кожному з них тепер приділяють окрему увагу, а це означає, що і якість виробленої продукції стає вищою.

На сьогоднішній день компанія має величезні досягнення, і є лідером в сфері виробництва ефірного і супутникового обладнання. За час існування було розроблено безліч високоякісних продуктів, які отримали велику популярність і визнання у клієнтів.

  Так в 2008 році компанія отримала свою першу нагороду «за кращу рекламно - маркетингову атрибутику». Не зупиняючись на досягнутому, і продовжуючи удосконалюватися, уже в 2011 і в 2012 роках компанія отримує відразу дві нагороди: за «кращий ресивер преміум-класу» і як «кращий дистриб'ютор супутникового обладнання». Так само за активну роботу і участь у виставках, нагороджена численними дипломами, займаючи лідируючі позиції в своїй сфері.

  Варто відзначити, що прагнучи поліпшити якість вироблених продуктів і «йти в ногу з часом», а іноді і випереджати його, компанія кожні три місяці радує своїх споживачів однією, а то декількома новинками, які відразу стають хітами. Чим  ще раз зміцнює свої позиції, як надійний, високопродуктивний виробник, якому довіряють.

  За час свого існування компанія здобула постійних партнерів, багато з яких стали просто друзями.

  Шановні партнери, клієнти, друзі! Хочемо подякувати Вам за багаторічну співпрацю, професіоналізм і довіру. Всі ці 10 років компанія існує і розвивається завдяки нашій з вами командній роботі. Дякуємо всім, за те, що створюєте нашу історію і є частинкою «Galаxy innovation ™ & WORLD VISION ™»!

10 років - це тільки початок !!!